top of page

Vizyon, Misyon, Değerler

VİZYON

Gübre sektöründe fark yaratabilmek adına çok büyük bir özveri ile çalışan firmamızın öncelikli hedefi liderlik konumuna yükselmektir. Ulaşmış olduğu liderlik konumunu devam ettirecek bir konum elde etmeyi isteyen tüm ekibimiz, bu noktaya ulaşabilmek için tüm sınırlarını zorlamakta ve iş birliği içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Değerlerine her zaman sahip çıkan bir kuruluş olarak hizmet veren ve müşteri memnuniyetini her koşulda sağlayabilmeyi amaç edinen ekibimiz, sektördeki tüm yenilikleri yakından takip ederek her zaman kendini geliştirmektedir. 

MİSYON

Gübre  sektöründe, çevreye duyarlı, güvenilir, yenilikçi yaklaşımlarla üretimde sürdürülebilirliği sağlamak, sektörün geleceğini ileriye taşıyacak yeteneklere yatırım yaparak dünya çapında bir marka olmak.

DEĞERLER

Evrensel Gübre olarak değerlerimiz, çalışma prensibimizden de öte, ödün vermeyeceğimiz ilkelerimiz olarak kabul edilmektedir.

 

Daima Müşteri Önceliği

Hizmetlerimizde her zaman önce müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz. Böylelikle yaptığımız her işin sonucunda mutlu müşteriler elde ediyoruz.

 

Öğrenmede ve Geliştirmede Süreklilik

Şirket olarak kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Bu nedenle öğrenmede süreklilik ilkesi bizim değerlerimiz arasındadır. 

 

Mutlu ve Uzman Bir Çalışma Ekibi

Çalışanlarımızın şirketimizde mutlu bir şekilde çalışması bizim için çok önemli. Ekibimiz mutlu olursa, ortaya koyduğumuz çalışmalar da daha iyi sonuçlar verecektir.

 

Çevreye ve Topluma Saygı Bilinci

Sadece birlikte çalıştığımız insanlara değil, toplumdaki her bireye saygı duymak ve çevremize bunu yansıtmak da bizim bir değerimizdir.

 

Güvenilir Şirket İmajı

Müşterilerimizden, ekibimizdeki her bir bireye dek, şirketimizin her sürecinde güvenilir olmak bizim önceliklerimiz arasında. Müşterilerimizin birlikte çalıştığı şirketine güvenmesi bizim için en büyük kazançtır.

 

İşbirliği Konusunda Uyumlu

Hizmet almakta olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlar ile karşılıklı gelişimi sağlamak amacından asla vazgeçmiyoruz.

 

Sorumluluk Bilincini Taşımak

Yaptığımız her işe aynı sorumluluk bilinciyle yaklaşmayı ihmal etmiyoruz. Şirketimizin hizmet vermekte olduğu sektöre gösterdiği saygıyı böylelikle kanıtlamış oluyoruz.

evrensel-gübre.png
"Hedefi olmayan gemiye hiç bir rüzgar yardım edemez."

Mark Lipton

bottom of page